Registračná pokladnica

Registračná pokladnica

V dnešnej dobe je prevádzkovanie obchodu alebo služieb bez registračnej pokladnice nevyhnutnosťou. To znamená, že ak chcete byť v súlade so slovenskými zákonnými normami a predpisom, musíte mať fungujúcu registračnú pokladňu. Avšak, čo sa stane, keď vaša kasa prestane fungovať? Ako rýchlo a efektívne vyriešiť tento problém? V tomto blogu sa pozrieme na možnosti servisu a opravy registračných pokladníc na Slovensku!

Servis

Ak je vaša registračná pokladňa poškodená alebo nefunguje správne, servis môže byť riešením vášho problému. Servis sa zaoberá opravou a údržbou technických zariadení, vrátane pokladníc. Na Slovensku existujú špecializované spoločnosti, ktoré ponúkajú služby servisu pre všetky druhy a typy registračných pokladníc.

Pri výbere poskytovateľa servisu je dôležité vybrať si renomovanú firmu s dlhoročnými skúsenosťami na trhu. Zákazníci by mali dbať na to, aby bola firma schopná rýchlohodne reagovať na ich požiadavky a následné opravy vykonala čo najefektívnejšie.

Niektoré spoločnosti tiež poskytujú možnosť dohody o pravidelnom každoročnom servise Vaších pokladní. To priamo ovplyvňuje životnost techniky a predlzuje jej životný cyklus.

V prípade ak máte problém s Vašími Registračními Pokladnicami neváhajte kontaktovať niektorύ zo specializovaných poskytovatel̕ov servi¬su registrovnύch pokladní!

Oprava

Ak sa vaša registračná pokladňa rozbije alebo prestane fungovať, oprava je pravdepodobne prvá vec, ktorú budete musieť urobiť. Oprava môže byť jednoduchá a rýchla alebo zložitá a časovo náročná v závislosti od toho, aký druh problému máte.

Na začiatku by ste mali skontrolovať manuál pre používateľov, aby ste zistili, či existuje riešenie vášho problému. Mnohé bežné problémy sú ľahko opraviteľné samotným majiteľom pokladne bez nutnosti volania odborníka na servis.

Avšak niektoré ťažkosti vyžadujú profesionálny servis a opravu. V takom prípade si musíte najať licencovaný tím technikov s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti opravy registrácii pokladní.

Oprava registračnej pokladnice bude stresujúca situácia pre každého podnikateľa; avšak s dôkladnou prípravou to nemusí byt tak strašidelné. Dôležité je mať spoľahlivých technikov na telefóne a vedieť presne ako postupovať pri poruche kasy.

Súvisiace produkty

Pokladne VRP2

elio miniPOS kasa A60 VRP2

Eliot
elio miniPOS A60 VRP2
259,00 €
Vynikajúce riešenie pre virtuálnu registračnú pokladnicu 2 (VRP2) bez fiškálneho modulu. Elio VRP2 driver je predinštalovaný , možnosť dokúpiť výhodne ORANGE SIM kartu na 12 mesiacov !
Pre Android

elio miniPOS V2 VRP2 VRP

Eliot
elio miniPOS pre pokladňa V2 VRP2
248,00 €
VRP2 v cene zdarma. Elio miniPOS V2 predstavuje elegantný a pritom dostupný terminál pre použitie s VRP2. Vhodný pre malé prevádzky ako kaderníctva, malé pohostinstva, stánkový predaj, ambulantný predaj. Tam kde vydáte cca 30 bločkov za deň.

Komentáre (0)

Momentálne žiadne komentáre