S nami máte eKasu vyriešenú! Poradíme pri výbere to najvhodnejšie riešenie pre novovytvorenú prevádzku - reštauráciu, nočný bar, vináreň, pohostinstva, rýchle občerstvenie, malé a veľké prevádzky.

Registračné pokladne pre reštaurácie

V dnešnej dobe, keď čoraz viac zákazníkov platí bezkontaktným spôsobom a žiada si rýchly a efektívny servis, je nevyhnutné mať v reštauráciách moderné platobné terminály a pokladničné systémy. Bez nich by sa mohlo stať, že vaša prevádzka bude zaostávať za konkurenciou. Ak hľadáte novú pokladnicu pre svoju reštauráciu, nočný bar, vináreň alebo malé aj veľké pohostinstvo, ste na správnom mieste! V tomto blogu vám poradíme pri výbere ideálneho softvéru pre vaše podnikanie.

Poradíme pri výbere ORP

Pri výbere pokladničného systému pre vašu reštauráciu, nočného baru  je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov. Jedným z nich je veľkosť a typ prevádzky, ktorú máte. Ak ide o rýchle občerstvenie s malou kapacitou alebo veľkú reštauráciu so stovkami miest na sedenie, budete potrebovať iný typ pokladnice.

Okrem toho by ste mali brať do úvahy aj funkcie, ktoré softvér ponúka. Niektoré programy majú napríklad možnosť zaznamenávať skladové zásoby a sledovať predajnosť jednotlivých produktov. Ďalšími funkciami sú možnosti tlače účtovníctva či spravovaním objednávok online.

Dôležité je tiež overiť si kompatibilitu s platobným terminálom a bezpečnosť dát odosielaných cez internet pri používaní online služieb.

Pri výbere sa nevyhnete ani otázke ceny. Existujú totiž rôzne druhy licencií – trvalo platné i mesačné poplatky za jeho použitie či predplatiteľské modely s pravidelnou platenou aktualizáciou.

Pre novovytvorenú prevádzku

Plánujete otvoriť novú reštauráciu, nočný bar alebo vináreň a hľadáte vhodné registračné pokladnice? Rozhodovanie sa môže javiť ako nesmierne ťažké, preto vám radi poskytneme niekoľko užitočných rád.

Pri výbere platobného terminálu alebo pokladničného systému by ste si mali položiť nasledujúce otázky: Aký typ prevádzky budem mať? Budem prijímať platby aj kartou? Koľko zákazníkov očakávam denne? Tieto faktory ovplyvnia vaše rozhodnutie o tom, akú veľkosť a funkcie by mal váš registračný systém mať.

Ak plánujete mať rýchle občerstvenie alebo malé pohostinstvo, bude pre vás dôležité vybrať si jednoduchší softvér s možnosťou rýchleho obsluhovania. Pre väčšie prevádzky je potrebné investovať do sofistikovanejších programov s možnosťami riadenia skladu a inventárnej evidencie.

Najlepším spôsobom na to, aby ste zistili najvhodnejší produkt na trhu je konzultovať svoje požiadavky so skúsenejšími predajcami. Mali by vám pomôcť vybrať systém,

Servis

Pri výbere registračnej pokladne pre svoju reštauráciu je dôležité mať na pamäti aj servis. V prípade problémov alebo porúch s platobným terminálom, pokladničným systémom či softvérom sa musíte môcť spoľahnúť na kvalitného poskytovateľa servisu.

Preto si pri výbere registračnej pokladne zistite, aké sú možnosti a podmienky jej servisu. Zaujímajte sa o to, koľko stojí každá oprava alebo údržba a ako rýchlo bude vykonaná. Dobrý poskytovateľ by mal mať tiež dostupnú technickú podporu po telefonickom či mailovom kontakte.

Je tiež dôležité uistiť sa, že váš poskytovateľ má skúsenosti so servisovaním registračných pokladní pre reštaurácie, nočné bary, vinárne a pohostinstvá rôznych veľkostí. Mala by byť tiež jasná dohoda ohľadne frekvencie kontroly vašej pokladnice - aby ste predišli nepríjemnostiam neskôr.

Nevyhnutnosťou je teda získať presné informácie o možnostiach a cene servisu konkrétnej registračnej pokladne od jednotlivých poskytovateľov. 

Neviete si poradiť s výberom registračnej pokladnice ?