Výhodná možnosť prenájmu registračných pokladníc spolu s príslušným softvérom.

ALL-IN-ONE MOBILE F

Mobilná registračná pokladnica s možnosťou prijímania platieb kartou (platobný terminál). Poskytuje všetko, čo potrebujete v menšej prevádzke alebo stánkovom predaji. Toto elegantné riešenie je vhodné aj ako mobilný čašník alebo zariadenie pre vášho kuriéra.

20,00 € / MESAČNE

S-POS VALUE 8"

Túto eKasa pokladňu oceníte v priestoroch s dôrazom na úsporu miesta vo vašej predajni. Prenosné 8-palcové zariadenie s eKasa je možné použiť aj ako doplnkovú registračnú pokladnicu, napríklad za barom na terase, ak prevádzkujete reštauráciu alebo kaviareň. Oceníte aj úsporu finančných prostriedkov.

25,00 € / MESAČNE

X-POS FULL TOUCH 15" N

Táto plnohodnotná 15-palcová registračná pokladnica je vhodná najmä pre väčšie a náročnejšie prevádzky. eKasa tlačiareň je vstavaná v nohe displeja, vďaka čomu získate výraznú úsporu priestoru. Toto zariadenie oceníte z dôvodu pohodlnej práce s dotykovým displejom, ako aj mnohé pokročilé funkcie.

40,00 € / MESAČNE

Ak vás žiadna predvyskladaná zostava nezaujala, máte špecifické požiadavky alebo potrebujete ďalšie softvérové moduly, nemusíte sa obávať. Naši skúsení konzultanti vám radi pripravia individuálnu ponuku, ktorá bude perfektne prispôsobená vašim potrebám.

PODMIENKY PRENÁJMU REGISTRAČNÝCH POKLADNÍC

Chceme vám maximálne zjednodušiť začiatok podnikania. Preto sme pre vás pripravili možnosť zvýhodneného prenájmu pokladnic. Vy tak ušetríte počiatočné náklady na nákup pokladničného systému, ale ja softvéru.

K zariadeniam, ktoré sa používajú ako eKasa, je potrebné si jednorazovo zakúpiť CHDÚ v cene 80 EUR alebo 119 EUR, podľa použitého modelu eKasa zariadenia. Chránené dátové úložisko (CHDÚ) vám zostáva aj po skončení nájomného vzťahu, pretože jeho archivácia vo vašom účtovníctve je povinná zo zákona.

Cena prenájmu v sebe záhŕňa aj licenciu na používanie aplikácie iKelp Pokladňa Standard a všetky ceny sú uvedené bez DPH. Zvýhodnený prenájom poskytujeme len novým zákazníkom, alebo existujúcim zákazníkom, ktorí otvárajú novú prevádzku. Minimálna doba prenájmu je 24 mesiacov. Túto zvýhodnenú cenu je možné uplatniť len na jedno predajné miesto. Pre existujúcich zákazníkov alebo pre ďalšie predajné miesto vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku.