Nákup na splátky

 Postup objednania na splátky

V internetovom obchode predaj.ka-comp.sk máte možnosť nakupovať na splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit Slovakia a. s.Postup nákupu na splátky je nasledovný:

1. Pred samotným objednaním môžte kedykoľvek si prepočítať výšku splátok a iné parametre úveru kliknutím na: Kalkulačka splátok Kalkulačku splátok

2. Ak ste rozhodnutý pre konkrétny typ úveru a konkrétny tovar, vložte si tento tovar do nákupného košíka a prejdite k objednávke. Budete vyzvaný k prihláseniu sa, alebo k registrácii pokiaľ nieste ešte registrovaný.

3. Skontrolujte údaje ktoré ste vložili. Tovar na splátky bude môcť byť poslaný len na adresu trvalého bydliska, ktorú máte uvedenú v občianskom preukaze.

4. Pri možnosti platbe objednávky vyberte možnosť Homecredit a postupujte ďalej. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na stránky spoločnosti Homecredit.

5. Sprievodca na stránkach spoločnosti Homecredit vás postupne prevedie všetkými krokmi potrebnými k podaniu žiadosti o úver. O výsledku vás bude informovať priamo spoločnosť Homecredit. Schvaľovanie a zamietnutie žiadostí sa riadi internými pravidlami spoločnosti Homecredit.

6. V prípade schválenia úveru vám budú zaslané potrebné zmluvy na podpis a dohodneme s vami ďalší postup ohľadne dodania tovaru.