5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...
5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...
5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...
5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...
5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...
5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...
5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full...

5.0MP IP kamera IPD-5SP-IR Full Colour SH Black

po objednaní dodanie 1-2 týždne
109,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 
2555
10 položky
Žiadne recenzie
    Je povinnosť pri používaní VRP2 robiť vklad?

    Na účely zákona č. 289/2008 Z. z. zadávať vklad do VRP2 je na rozhodnutí samotného podnikateľa. To znamená, že každý deň zadávať vklad do VRP2 nie je povinnosťou podnikateľa. Ak však podnikateľ vloží do VRP2 hotovosť okrem prijatej tržby, je povinný ju bez zbytočného odkladu po jej vložení zaevidovať vo VRP2, pričom vyhotoví doklad označený slovom „Vklad", ktorý je povinnosť uchovávať počas dňa, v ktorom bol vyhotovený.


Ide o novú plne farebnú kopulovú kameru so snímačom 1/2.7″ CMOS, revolučnou hybridnou IR + bielou LED a rozlíšením 5.0 megapixelov.

Toto zariadenie dokáže poskytnúť ohromujúci a jasný obraz vďaka svojim výkonným bielym LED diódam, a to aj v tme. Môže tiež pracovať v klasickom IR čiernobielom nočnom režime alebo v novom hybridnom režime IR + White LED Smart Detection. V noci režim Smart Detection umožní vašej kamere používať infračervené a biele LED diódy ako dokonalú kombináciu, aby nedochádzalo k rušeniu vašich susedov a zároveň k detekcii prípadného vniknutia. Ak sa nič nedeje, budete mať čiernobiely obraz a potom kamera okamžite rozsvieti biele LED diódy a v prípade detekcie narušiteľa vám v noci poskytne farebný obraz!

Vďaka modernému fotoaparátu s rozlíšením 5.0 megapixelov vám umožní vidieť aj malé objekty s vysokými detailmi. Zariadenie má široký pozorovací uhol.

Infračervené a biele LED svetlo kamery môže v noci dosiahnuť až 30 metrov. Kamera má dva typy napájania: cez 12V bežnú napájaciu jednotku alebo cez POE dátový kábel. Tento model si zachováva svoju funkčnosť pri teplote od -40 do +60 °C a má ochranu proti vlhkosti a prachu, takže je možné ho namontovať vo vnútri aj vonku.

ipkamera
ip

Naše vybavenie je vždy v popredí trendov. Partizánske sledovacie kamery môžu "vidieť" v tme, akoby bol deň; Podporujú všetky najnovšie funkcie analýzy videa (detekcia prekročenia čiary, detekcia perimetra atď.) a môžu byť k dispozícii aj v štýlovej čiernej farbe.

Kamerový systém Partizan môžete ovládať priamo z mobilného telefónu vďaka aplikácii, ktorá získala medzinárodné ocenenia. Široké technické možnosti, vysoká kvalita a cenová dostupnosť.

vistrazne

Produkty v rovnakej kategórii: 1

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár
Captcha