4.0MP IP kamera IPD-4SP-IR FADA SH Black
4.0MP IP kamera IPD-4SP-IR FADA SH Black

4.0MP IP kamera IPD-4SP-IR FADA SH Black

po objednaní dodanie 1-2 týždne
129,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 
3527
10 položky
Žiadne recenzie

Nová farebná kopulovitá kamera so snímačom 1/3″ CMOS, revolučnou hybridnou IR + bielou LED a rozlíšením 4,0 megapixelov prináša kvalitnú kontrolu rôznych miest, možnosť jasne zaznamenávať tváre a evidenčné čísla áut vďaka modernému fotoaparátu s vysokým rozlíšením. Zariadenie má široký pozorovací uhol.

Vďaka výkonným bielym LED diódam poskytne toto zariadenie ohromujúci a jasný obraz aj v tme. Môže pracovať v klasickom čiernobielom nočnom režime IR alebo v novom hybridnom režime IR + White LED Smart Detection. V noci režim Smart Detection umožní vašej kamere využívať infračervené a biele LED diódy ako dokonalú kombináciu, aby nedochádzalo k rušeniu susedov a zároveň sa zachovala schopnosť detekcie prípadného vniknutia. Ak sa nič nedeje, obraz bude čiernobiely. V prípade detekcie narušiteľa kamera okamžite rozsvieti biele LED diódy a poskytne vám v noci farebný obraz! Dosah infračerveného a bieleho LED svetla kamery môže v noci dosiahnuť až 20 metrov.

Model podporuje technológiu Active Deterrence. Táto sada funkcií umožňuje odradiť potenciálnych páchateľov, a tak predchádzať možným trestným činom. Ak kamera CCTV deteguje prekročenie línie, narušenie perimetra alebo pohyb v sledovanej oblasti, aktivuje červený a modrý vizuálny alarm a/alebo zvuk sirény. Po aktivácii funkcie Active Deterrence môže používateľ dostávať push notifikácie v mobilnej aplikácii Partizan a vďaka zabudovanému reproduktoru môže osobne osloviť osobu, ktorá vstúpila do oblasti pokrytej kamerou CCTV. Inteligentné algoritmy Active Deterrence minimalizujú falošné spustenia.

Kamera má dva typy napájania: cez 12V bežnú napájaciu jednotku alebo cez POE dátový kábel. Tento model si udržiava svoju funkčnosť pri teplote od -40 do +60 °C a má ochranu proti vlhkosti a prachu, takže je možné ho namontovať vo vnútri aj vonku.

fada

Produkty v rovnakej kategórii: 1

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár
Captcha