Tlačiareň VRP elio P502A VRP2
Tlačiareň VRP elio P502A VRP2
Tlačiareň VRP elio P502A VRP2
Tlačiareň VRP elio P502A VRP2
Tlačiareň VRP elio P502A VRP2

Tlačiareň VRP elio P502A VRP2

Sme tu pre vás! Ak potrebujete pomoc alebo radu, neváhajte nás kontaktovať. Chápeme, že výber správnej registračnej pokladnice môže byť náročný. S našimi odbornými znalosťami a skúsenosťami vám radi pomôžeme nájsť najvhodnejšie riešenie, ktoré bude spĺňať všetky vaše potreby a požiadavky. Sme pripravení zodpovedať na vaše otázky a poskytnúť vám všetky potrebné informácie, aby ste sa mohli rozhodnúť s istotou. Kontaktujte nás ešte dnes a spoločne nájdeme tú najlepšiu registračnú pokladnicu VRP pre váš biznis.

109,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 
XP-P502A
99 položky
Žiadne recenzie
  VRP 2 pre zariadenia s operačným systémom iOS

  BRATISLAVA – 14.03.2023: Bezplatná aplikácia na evidenciu tržieb VRP 2 je od dnes dostupná už aj pre používateľov iOS  verzia 15 a vyššia. Aplikácia podporuje 12 druhov cenovo dostupných tlačiarní a disponuje všetkými funkcionalitami ako verzia VRP 2 pre Android zariadenia.

  Xprinter XP-T58K (58mm)

  Xprinter XP-V320L (80mm)

  Cashino PTP-II/BT24

  Goojprt PT-210

  Rongta RPP02N (ExVan RPP02)

  Elio P101

  POS-5805DD (ZJiang/ExVan)

  POS-5809DD (ZJiang/ExVan Plus)

  Star Micronics SM-S220i

  Star Micronics SM-T300i

  Bixolon SPP-R210

  Bixolon SPP-R200/II/III


  Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Čo mám robiť?

  Prostredníctvom aplikácie VRP 2 odporúčame v nastaveniach odpárovať zariadenia postupom: Kliknutím v ľavom hlavnom menu na tlačidlo Nastavenia a následne na tlačidlo Spárované zariadenia, kde sa zobrazí obrazovka, ktorá slúži pre zobrazenie zoznamu spárovaných mobilných zariadení s VRP. Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Pri každom zázname v tabuľke zoznamu spárovaných mobilných zariadení sa nachádza ID zariadenia, názov zariadenia, dátum spárovania, dátum posledného prihlásenia a možnosť Odpárovať. Pomocou tlačidla Odpárovať zrušíte prepojenie mobilného zariadenia s VRP umožňujúce prihlasovanie cez PIN (resp. odtlačok prsta). Postup je detailne popísaný v Používateľskej príručke – VRP 2 zverejnenej na portáli finančnej správy na strane 130.


  Ako si nainštalovať aplikáciu VRP 2 ?

  Kto je povinný používať na evidenciu tržieb ORP/VRP ...

  Používanie  ORP/VRP sa vzťahuje na každú fyzickú alebo právnickú osobu, ktorá na základe oprávnenia na podnikanie predáva tovar alebo poskytuje vymedzené služby (uvedené v prílohe č. 1 zákona o ERP), pričom za predaj tovaru alebo za poskytovanie vymedzených služieb prijíma tržby v hotovosti alebo inými platobnými prostriedkami nahrádzajúcimi hotovosť.

  Používanie ORP/VRP sa vzťahuje aj na podnikateľa s trvalým pobytom alebo so sídlom mimo územia Slovenskej republiky (ďalej "SR").

  V nadväznosti na uvedené, povinnosť používať ORP/VRP sa vzťahuje na podnikateľa, ktorý súčasne spĺňa tieto podmienky:

  • vykonáva podnikateľskú činnosť,
  • prijíma tržbu v hotovosti na predajnom mieste,
  • predáva tovar alebo poskytuje vymedzenú službu

  Ak nie je splnená jedna z vyššie uvedených podmienok, nevzniká povinnosť používať ORP/VRP.

  ----

  Podnikateľ, ktorý nemá povinnosť používať na evidenciu tržieb ORP/VRP, nebude postupovať v rozpore so zákonom o ERP, ak sa na báze dobrovoľnosti rozhodne ORP/VRP používať, rovnako môže na báze dobrovoľnosti používať aj elektronickú registračnú pokladnicu. Uvedená sa vzťahuje napr. na predaj tovaru fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím (avšak to neplatí, ak za takúto osobu prijíma tržbu fyzická osoba, ktorá nie je fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím). 

  PRÍKLADY

  Príklad č. 1: Fyzická osoba - podnikateľ predáva oblečenie ("tovar") na základe oprávnenia na podnikanie. Z predaja tovaru prijíma tržby v hotovosti. Vzniká mu povinnosť používať na evidenciu tržieb ORP/VRP?

  Riešenie: Podnikateľ, ktorý na základe oprávnenia na podnikanie predáva na území SR tovar a za predaj tohto tovaru prijme tržbu v hotovosti alebo iným platobným prostriedkom nahrádzajúcim hotovosť, je povinný používať ORP/VRP. Na základe uvedeného aj podnikateľovi, ktorý predáva oblečenie na základe oprávnenia na podnikanie vzniká povinnosť používať ORP/VRP.

  Príklad č. 2: Potrebuje zahraničný podnikateľ so sídlom v Českej republike (ďalej "ČR") na prijatie tržby z predaja tovaru na území SR používať ORP/VRP?

  Riešenie: Ak zahraničný podnikateľ z predaja tovaru prijme platbu v hotovosti alebo iným platobným prostriedkom nahrádzajúcim hotovosť na území SR, je povinný prijatú hotovosť zaevidovať v ORP/VRP.

  Príklad č. 3: Je slovenský podnikateľ povinný na evidenciu tržieb z predaja tovaru na území ČR používať ORP/VRP?

  Riešenie: Ak slovenský podnikateľ prijme tržbu v hotovosti z predaja tovaru v zahraničí, nie je povinný prijatú hotovosť zaevidovať v ORP/VRP, nakoľko platba nie je prijatá na území SR. Zároveň vyššie uvedené platí aj v prípade úhrady faktúry v hotovosti prijatej v zahraničí. Ak je tržba prijatá v zahraničí je potrebné dodržiavať zákony platné daného štátu.


  Je povinnosť pri používaní VRP2 robiť vklad?

  Na účely zákona č. 289/2008 Z. z. zadávať vklad do VRP2 je na rozhodnutí samotného podnikateľa. To znamená, že každý deň zadávať vklad do VRP2 nie je povinnosťou podnikateľa. Ak však podnikateľ vloží do VRP2 hotovosť okrem prijatej tržby, je povinný ju bez zbytočného odkladu po jej vložení zaevidovať vo VRP2, pričom vyhotoví doklad označený slovom „Vklad", ktorý je povinnosť uchovávať počas dňa, v ktorom bol vyhotovený.


Tlačiareň VRP2 elio P502A VRP2

Či už ste majiteľom stánkového predaja alebo len potrebujete rýchlo a efektívne tlačiť doklady kdekoľvek a kedykoľvek, elio P502A je tu pre vás. S váhou takmer ako pierko sa táto tlačiareň zmestí do vrecka alebo sa pohodlne nosí na opasku, čím sa stáva vaším neoceniteľným pomocníkom. A vďaka kompatibilite s operačným systémom iPhone a licencii driveru pre tlač dokladov z VRP2 (virtuálna registračná pokladnica) pre jeden kód pokladne Android, je tlačiareň elio P502A nevyhnutnosťou pre každého, kto potrebuje efektívne spravovať svoje podnikanie na cestách.

Základné vlastnosti:

vysoká rýchlosť tlače 70 mm/s

● jednoduché vkladanie papiera

● 7 dní v pohotovostnom režime

● jednoduchá obsluha

● prenosná

● šetrí čas a peniaze

Nečakajte, kým vám ujde vlak do sveta efektivity a pohodlia. Urobte krok vpred a zabezpečte si tlačiareň elio P502A VRP2 ešte dnes. Objednajte si ju teraz a zažite, ako jednoduché a pohodlné môže byť tlačenie bločkov stánkovom predaji či mobilnom predaji. Buďte pripravení na všetko, čo vám život prinesie, s tlačiarňou, ktorá drží krok s vaším tempom. Tlačiareň elio P502A VRP2 - pretože vaše podnikanie si zaslúži to najlepšie za prijateľnú cenu.

Mobilná registračná tlačiareň Elio P502A VRP2 je plne kompatibilná so zariadeniami iPhone, čo vám umožní jednoducho a rýchlo tlačiť účtenky priamo z vášho telefónu iPhone. Spárovanie tlačiarne s vaším iPhone je skutočne jednoduché a intuitívne.

Pre jednoduchší postup sme pre vás pripravili video návod, ktorý vás krok za krokom prevedie procesom párovania mobilnej registračnej VRP tlačiarne Elio P502A s vaším iPhone. Vďaka tomuto návodu zvládnete spárovanie hravo a budete môcť naplno využívať všetky funkcie tejto šikovnej tlačiarne.

Mobilná tlačiareň VRP2 Elio P502A  je skvelou voľbou pre každého, kto potrebuje tlačiť účtenky na cestách alebo v malom podnikaní. Vďaka kompatibilite s iPhone a jednoduchému spárovaniu sa stane vaším neoceniteľným pomocníkom.

Pozrite si video návod ešte dnes a objavte všetky výhody mobilnej registračnej VRP tlačiarne Elio P502A pre váš iPhone.

Ako Sparovať VRP s iPhone: Úplný Sprievodca!

Produkty v rovnakej kategórii: 7

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár
Captcha