elio XL-3620 2D USB
elio XL-3620 2D USB
elio XL-3620 2D USB
elio XL-3620 2D USB

elio XL-3620 2D USB

- kompatibilný so systémom Windows 7/8/10/11, iOS, Android, Linux

89,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 

Predstavujeme vám elio XL-3620 2D USB, špičkový 2D snímač čiarových kódov, ktorý je navrhnutý tak, aby splnil potreby moderného obchodu, reštaurácie alebo výrobného podniku. S týmto snímačom získate spoľahlivého pomocníka, ktorý zefektívni každodenné operácie a zjednoduší prácu s inventúrou, pokladnicou alebo pri prijímaní tovaru.

Nech už potrebujete rýchlo a efektívne spracovať platby, sledovať zásoby alebo automatizovať objednávky, elio XL-3620 2D USB je tu, aby vám pomohol. S podporou všetkých hlavných 1D a 2D čiarových kódov a možnosťou čítania kódov z rôznych obrazoviek vrátane mobilných telefónov, je tento snímač dokonalým riešením pre dynamické podnikateľské prostredie.

Či už ste v maloobchode, reštaurácii, lekárni alebo na montážnej linke, elio XL-3620 2D USB vám umožní zvýšiť produktivitu a zlepšiť zákaznícku spokojnosť vďaka svojej rýchlosti, spoľahlivosti a jednoduchosti použitia. A s možnosťou plug and play a kompatibilitou s mnohými operačnými systémami je tento snímač pripravený na prácu hneď, ako ho vyberiete z krabice.

 5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

1. Univerzálna kompatibilita: Bezproblémová práca s operačnými systémami Windows, iOS, Android a Linux znamená, že elio XL-3620 2D USB sa dá ľahko integrovať do akéhokoľvek obchodného prostredia.  

2. Rýchlosť a efektivita: S rýchlosťou čítania 60 snímok za sekundu zvládne tento snímač rýchlo a presne spracovať akýkoľvek čiarový kód, čím značne znižuje čakacie doby a zvyšuje spokojnosť zákazníkov.

3. Flexibilné režimy snímania: S možnosťou automatického aj manuálneho snímania čiarových kódov poskytuje elio XL-3620 2D USB flexibilitu potrebnú pre rôzne aplikácie a pracovné postupy.

4. Elegantný a odolný dizajn: Nielenže má snímač štýlový a moderný vzhľad, ale je aj dostatočne odolný na to, aby vydržal náročné každodenné používanie v rôznych prostrediach.

5. Plug and Play technológia: Jednoduchosť používania je kľúčová, a s technológiou plug and play a podporou aktualizácie firmvéru je elio XL-3620 2D USB pripravený na okamžité použitie bez zložitej inštalácie alebo nastavovania.

xl-3620 usb
10 položky
Žiadne recenzie
    Je povinnosť pri používaní VRP2 robiť vklad?

    Na účely zákona č. 289/2008 Z. z. zadávať vklad do VRP2 je na rozhodnutí samotného podnikateľa. To znamená, že každý deň zadávať vklad do VRP2 nie je povinnosťou podnikateľa. Ak však podnikateľ vloží do VRP2 hotovosť okrem prijatej tržby, je povinný ju bez zbytočného odkladu po jej vložení zaevidovať vo VRP2, pričom vyhotoví doklad označený slovom „Vklad", ktorý je povinnosť uchovávať počas dňa, v ktorom bol vyhotovený.


Produkty v rovnakej kategórii: 16

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár
Captcha