Dotyková registračná pokladňa elio POS AX A1010 Android 10,2GB/16GB RK2188 800x1200 - elio SWISSBIT + tlačiareň

Dotyková registračná pokladňa elio POS AX A1010 Android 10,2GB/16GB RK2188 800x1200 - elio SWISSBIT + tlačiareň

Dotyková registračná pokladňa elio POS AX A1010 - Certifikovaná zostava eKasa Predstavujeme vám cenovo dostupnú a spoľahlivú zostavu eKasa, ktorá spĺňa všetky certifikačné požiadavky. Táto zostava obsahuje moderný 10-palcový dotykový POS terminál elio 100 s operačným systémom Android, ktorý poskytuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Súčasťou zostavy je aj kvalitná tlačiareň bločkov, ktorá podporuje tlač na 80mm papier s integrovanými nožnicami a eBox alebo na 58mm papier. Tlačiareň zabezpečuje rýchlu a kvalitnú tlač pokladničných dokladov. Zostava je dodávaná so základnou verziou pokladničného softvéru pre Android, ktorý pokrýva všetky bežné potreby predajného miesta. Softvér je užívateľsky prívetivý a ľahko sa ovláda, čo šetrí čas a znižuje riziko chýb. Jednou z hlavných výhod tejto zostavy je, že nevyžaduje žiadne mesačné poplatky, čím sa stáva ekonomicky výhodnou voľbou pre malé a stredné podniky. Vďaka certifikácii eKasa spĺňa všetky legislatívne požiadavky a zabezpečuje bezproblémovú prevádzku. Dotyková pokladňa elio  POS AX A1010 je spoľahlivým riešením pre váš biznis, ktoré kombinuje moderné technológie, jednoduchosť používania a cenová dostupnosť. S touto zostavou môžete efektívne riadiť svoje predajné miesto bez zbytočných komplikácií a dodatočných nákladov.

Tlačiareň
489,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 
Tlačiareň - XP-58II 58mm bez nožníc
10 položky
Žiadne recenzie
  Kto je povinný používať na evidenciu tržieb ORP/VRP ...

  Používanie  ORP/VRP sa vzťahuje na každú fyzickú alebo právnickú osobu, ktorá na základe oprávnenia na podnikanie predáva tovar alebo poskytuje vymedzené služby (uvedené v prílohe č. 1 zákona o ERP), pričom za predaj tovaru alebo za poskytovanie vymedzených služieb prijíma tržby v hotovosti alebo inými platobnými prostriedkami nahrádzajúcimi hotovosť.

  Používanie ORP/VRP sa vzťahuje aj na podnikateľa s trvalým pobytom alebo so sídlom mimo územia Slovenskej republiky (ďalej "SR").

  V nadväznosti na uvedené, povinnosť používať ORP/VRP sa vzťahuje na podnikateľa, ktorý súčasne spĺňa tieto podmienky:

  • vykonáva podnikateľskú činnosť,
  • prijíma tržbu v hotovosti na predajnom mieste,
  • predáva tovar alebo poskytuje vymedzenú službu

  Ak nie je splnená jedna z vyššie uvedených podmienok, nevzniká povinnosť používať ORP/VRP.

  ----

  Podnikateľ, ktorý nemá povinnosť používať na evidenciu tržieb ORP/VRP, nebude postupovať v rozpore so zákonom o ERP, ak sa na báze dobrovoľnosti rozhodne ORP/VRP používať, rovnako môže na báze dobrovoľnosti používať aj elektronickú registračnú pokladnicu. Uvedená sa vzťahuje napr. na predaj tovaru fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím (avšak to neplatí, ak za takúto osobu prijíma tržbu fyzická osoba, ktorá nie je fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím). 

  PRÍKLADY

  Príklad č. 1: Fyzická osoba - podnikateľ predáva oblečenie ("tovar") na základe oprávnenia na podnikanie. Z predaja tovaru prijíma tržby v hotovosti. Vzniká mu povinnosť používať na evidenciu tržieb ORP/VRP?

  Riešenie: Podnikateľ, ktorý na základe oprávnenia na podnikanie predáva na území SR tovar a za predaj tohto tovaru prijme tržbu v hotovosti alebo iným platobným prostriedkom nahrádzajúcim hotovosť, je povinný používať ORP/VRP. Na základe uvedeného aj podnikateľovi, ktorý predáva oblečenie na základe oprávnenia na podnikanie vzniká povinnosť používať ORP/VRP.

  Príklad č. 2: Potrebuje zahraničný podnikateľ so sídlom v Českej republike (ďalej "ČR") na prijatie tržby z predaja tovaru na území SR používať ORP/VRP?

  Riešenie: Ak zahraničný podnikateľ z predaja tovaru prijme platbu v hotovosti alebo iným platobným prostriedkom nahrádzajúcim hotovosť na území SR, je povinný prijatú hotovosť zaevidovať v ORP/VRP.

  Príklad č. 3: Je slovenský podnikateľ povinný na evidenciu tržieb z predaja tovaru na území ČR používať ORP/VRP?

  Riešenie: Ak slovenský podnikateľ prijme tržbu v hotovosti z predaja tovaru v zahraničí, nie je povinný prijatú hotovosť zaevidovať v ORP/VRP, nakoľko platba nie je prijatá na území SR. Zároveň vyššie uvedené platí aj v prípade úhrady faktúry v hotovosti prijatej v zahraničí. Ak je tržba prijatá v zahraničí je potrebné dodržiavať zákony platné daného štátu.


  Je povinnosť pri používaní VRP2 robiť vklad?

  Na účely zákona č. 289/2008 Z. z. zadávať vklad do VRP2 je na rozhodnutí samotného podnikateľa. To znamená, že každý deň zadávať vklad do VRP2 nie je povinnosťou podnikateľa. Ak však podnikateľ vloží do VRP2 hotovosť okrem prijatej tržby, je povinný ju bez zbytočného odkladu po jej vložení zaevidovať vo VRP2, pričom vyhotoví doklad označený slovom „Vklad", ktorý je povinnosť uchovávať počas dňa, v ktorom bol vyhotovený.


Predstavujeme revolučnú Dotykovú registračnú pokladňu elio POS AX A1010+ rýchlu tlačiareň XP-58IIK – vášho nového spojenca v každodennej prevádzke. V dnešnej dobe rýchlych zmien a vysokých nárokov na efektivitu a spoľahlivosť, prinášame riešenie, ktoré nielenže zjednoduší vaše podnikanie, ale posunie vašu zákaznícku službu na úplne novú úroveň.

Táto pokladňa bola navrhnutá s ohľadom na potreby moderných maloobchodných a gastro podnikov ako reštaurácie, bary, ponúka bezproblémovú integráciu s eKasa , čím eliminuje potrebu zaobchádzať s komplikovanými externými systémami. S elio POS AX A1010 získate nielen registračnú pokladňu(ORP), ale kompletné riešenie pre vaše podnikanie bez akýchkoľvek mesačných poplatkov.

S intuitívnym dotykovým ovládaním a predinštalovanou základnou verziou pokladničného softvéru pre Android, je elio POS AX A1010 pripravené splniť všetky vaše požiadavky hneď po vybalení z krabice. Či už potrebujete rýchlo pridať nové položky do ponuky, alebo odoslať bloček zákazníkovi e-mailom, elio POS 100 to zvládne s ľahkosťou a efektivitou.

1. Bez Mesačných Poplatkov: Užívajte si plnú funkcionalitu pokladne bez skrytých alebo pravidelných poplatkov. Jednorazová investícia, trvalé riešenie.

   

2. Intuitívne Ovládanie a Jednoduché Nastavenie: Či už ste technicky zdatný alebo úplný nováčik, POS AX A1010 je navrhnuté tak, aby jeho ovládanie a nastavenie bolo hračkou.

3. Certifikované Riešenie s Podporou eKasa: Zostaňte v súlade s legislatívou bez starostí. Náš systém je plne certifikovaný a pripravený na integráciu s eKasa.

4. Flexibilná a Rozširiteľná Funkčnosť: S predinštalovanou základnou verziou softvéru a možnosťou prispôsobenia podľa vašich potrieb, elio POS AX A1010

5. Spoľahlivá a Rýchla Tlač: S tlačiarňami na 80mm aj 58mm pásku, vždy dosiahnete kvalitný a rýchly výstup, bez ohľadu na to, či potrebujete tlačiť dlhé alebo krátke bločky. Možnosť vybrať tlačiareň šírkou papiera 80mm-58mm

Nezáleží na tom, či práve otvárate novú prevádzku alebo hľadáte vylepšenie pre existujúcu prevádzku, Dotyková registračná pokladňa elio POS AX A1010 + XP-58IIK je riešenie, ktoré posunie váš podnik na novú úroveň efektivity a zákazníckej spokojnosti.

Obsah zostavy :

Dotykový POS terminálPOS AX A101010 " Android s nožičkou
Tlačiareň elio XP-58IIk alebo elio POS tlačiareň XP-S260M

Plná verzia SW vybavenia elio Kasa
Cerifikovaný CHDU s PPEKK

 Android 10,2GB/16GB RK2188 800x1200 - elio SWISSBIT

Predinštalovaná plná verzia elio Kasa pre používanie ZDARMA  v hodnote 99 €
 

- Elektronická pokladňa s priamou podporou eKasa
- Úplne zadarmo a bez poplatkov
- Intuitívne ovládánie
- Podpora exportu a importu dát
- Tlač cez certifikované CHDU
- Možnost posielania bločkov zákazníkom e-mailom
- Automatické odosielanie v prípade výpadku Internetu
- Prehladné a jednoduché nastavenie
- Podpora rýchleho vkladania položiek
- Úpravy podľa priania uživateľov
- Žiádna obmedzenie počtu bločkov alebo položiek

 

POS elio A1010" s Android 10. a dotykovou obrazovkou je  cenovo výhodné riešenie pre menšie prevádzky s aplikáciami na OS Android .

Tlačiareň Elio eKasa model XP-58IIK spolu s eBox CHDU predstavuje kompletnú súpravu pripravenú na použitie v súlade so zákonom účinným od 1. apríla 2019. Ponúka vysokú tlačovú rýchlosť dosahujúcu až 70 mm za sekundu. Tlačiareň je vybavená viacerými portami vrátane RS232 pre pripojenie k CHDU a USB portom pre spojenie s počítačom cez eBox.

Súčasťou balenia tlačiarne je aj certifikovaný modul CHDU elio eBox, čo zaisťuje jej bezproblémové využitie a kompatibilitu s príslušnými požiadavkami legislatívy.

Produkty v rovnakej kategórii: 5

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár
Captcha